Miroslav Šmajda (29) sa preslávil v prvej sérii súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar, kde svojimi dlhými blond vlasmi a tínedžerským vzhľadom pobláznil srdcia mnohých zamilovaných dievčat. Od ukončenia speváckej šou už ubehlo 9 rokov a talentovaný blondiak sa opäť vrátil na televízne obrazovky

Rýchly a nečakaný. Taký bol Šmajdov návrat na televízne pódium, kde aktuálne predvádza imitáciu a tanečné výkony pred zrakmi divákov šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. Vďaka spevákovmu kontroverznému vystupovaniu sa dokonca s jeho menom spájali konflikty, ktoré mali prebiehať medzi súťažiacimi v zákulisí. Miro však tieto konšpirácie radikálne popiera a tvrdí, že medzi ním a ostatnými celebritami panujú dobré vzťahy, čo neskôr potvrdila aj samotná moderátorka Jasmina Alagič. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Ukázal svoju pýchu

V rámci príprav na jedno z tanečno-speváckych vystúpení sa Miro pochválil svojím vymakaným pozadím. Keďže súčasťou jeho masky bol náter tela tmavšou farbou, bolo potrebné odhaliť aj intímnejšie partie – a práve tie si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Markiza.sk