Práca, povinnosti matky a manželky sú denno­denné nástrahy, ktorým musíme čeliť a riešiť ich so 100% nasadením. Popritom sa snažíme vyzerať stále atraktívne, neodolateľné a hlavne bez najmenšej známky únavy. Do toho ešte prichádza často skloňovaná jarná únava. Vyhnite sa jej a naštartujte svoje telo aktívnym relaxom a špeciálne upravenou stravou.

Mesiac marec je nielen mesiacom kníh, ale aj mesiac jarného detoxu. Mali by sme sa zamyslieť nad stavom nášho organizmu a zbaviť telo škodlivých toxínov a jedov. Základom detoxu nie je len pravidelný príjem tekutín, smoothies a špeciálne upravenej stavy, ale aj pohyb a dostatok času strávený na čerstvom vzduchu. Pokiaľ ste sa rozhodli venovať očistnej kúre pár dní, využite ponuku štvorhviezdičkového Wellness Hotela Patince, ktorý si pre návštevníkov na tento mesiac prichystal detoxikačný program pozostávajúci zo 4­dňových procedúr, ktoré zregenerujú vaše telo i myseľ.

patince marina

Vyčľapkať sa môžete v liečivom termále, stres vypotíte v saunovom svete a SPA procedúry dodajú vášmu telu potrebné vitamíny. Súčasťou pobytu je diagnostikovanie organizmu, joga cvičenia, relaxácia pod pyramídou a odborné prednášky zamerané na detoxikáciu organizmu, zásady delenej stravy a správne fungovanie organizmu. Hostia si pochutia na špeciálne upravenej strave a nahromadených jedov v tele ich zbaví príjemný detoxiakčný zábal. Vo fitness centre na vás dohliadne osobný tréner. Pre outdoorových nadšencov hotel ponúka využitie novootvorenej cyklotrasy pozdĺž Dunaja. Bicykle, rovnako ako aj palice na Nordic walking, vám v hoteli radi požičajú.

Spravte si chvíľu čas na seba a nechajte sa rozmaznávať profesionálmi. Každá žena má právo cítiť sa na chvíľu ako bohyňa a nechať vyniknúť svoju prirodzenú krásu.