V slovenskom šoubiznise nie sú pompézne párty ničím výnimočným. Najväčšími kráľovnami sú v tomto smere jednoznačne bývalá tenistka Dominika Cibulková a podnikateľka Zuzana Strausz Plačková, ktoré dôležité životné oslavy vždy dotiahnú do dokonalosti. V rovnakom duchu sa však počas uplynulého víkendu niesli i narodeniny dcérky tejto tanečnice!

Natáliu Glosíkovú mnohí označujú za jednu z najse*y Sloveniek. Za svoju popularitu atraktívna brunetka môže vďačiť najmä obľúbenej šou Let’s Dance, kde sa po boku celebritných partnerov po prvýkrát objavila v roku 2010. V súčasnosti má choreografka 32 a je mamičkou dcérky Zairy, ktorá 22. septembra oslávila rôčik.

,,Moje dievčatko má ROK. Rok, ktorý nám zmenil život od základov, ktorý, samozrejme, ubehol ako voda, ale zároveň mám pocit, že sme spolu už celé veky. Že len s ňou je to to ozajstné šťastie, že len vďaka nej cítime toľko lásky a vďaka jej neustálemu úsmevu toľko radosti,“ vyznala sa z pocitov Natália. Tá spolu s partnerom Jakubom Janurom pripravila princezničke oslavu ako vystrihnutú z rozprávky.

Do detailoov premyslená záhradná párty, na ktorej nechýbalo množstvo balónov, veľký skákací hrad, torta a nádherné prestieranie na tráve, pričom všetko so všetkým dokonale ladilo. Jednoducho pastva pre oči!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Oslava Natáliinej dcérky Zairy

Zdroj/Foto: Instagram/nataliaglosikova, zuzana.janosova.portraits