Speváčka Katy Perry sa po dlhšej odmlke vracia späť na hudobnú scénu, aby predstavila svoj nový bojovný singel ,,Rise“. Skladba, ktorá sa stala oficiálnou piesňou tohtoročných Olympijských hier v Rio de Janeiro, vás chytí za srdce.

Katy Perry, celosvetovo najobľúbenejšia užívateľka sociálnej siete Twitter, vydala jedinečnú skladbu ,,Rise“, ktorá má podporiť všetkých športovcov Olympijských hier. V novom videoklipe sa speváčka snaží prekonať samu seba a zoskočiť padákom, čo sa jej nakoniec aj podarí. ,,Práve teraz je ten najvhodnejší čas spojiť sa a byť jedným tímom,” vyjadrila sa. V prvej vizuálnej verzií boli zostrihané výkony športovcov, ktorí zo seba dávali čo najlepší výkon, aby sa mohli dostať na víťazné stupienky športových hier. Môžete v ňom vidieť známe osobnosti, medzi ktorými sú atlét Usain Bolt, americký plavec Michael Phelps či gymnastka Simone Biles.

Krásna speváčka pieseň zložila spolu s Maxom Martinom, Savanom Kotechom a Ali Payamim. Produkčný tím NBC Olympics ju použije v rámci vysielaných prenosov z Olympijských hier v Rio de Janeiro, ktoré začali 5. augusta 2016.

Foto: wallpaperflix.com | Video: YouTube