Je tomu len zopár týždňov, čo TV Markíza spustila na svojich obrazovkách vysielanie mimoriadne úspešného projektu Milenky. Seriál rozpráva o osudoch štyroch hlavných hrdiniek, ktoré sa bijú s neľahkými životnými situáciami, no napriek tomu ostávajú oddanými priateľkami.

Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová, Antónia Lišková. Štyri hlavné protagonistky seriálu Milenky si okamžite našli cestu k diváčkam televíznych obrazoviek, ktoré sa každý piatok s obľubou vracajú k jedinečnému príbehu. Ako však už býva zvykom, nemôže existovať seriál bez svojej titulnej skladby, pričom obľúbený markizácky formát nie je žiadnou výnimkou. O singel k Milenkám sa postarali krásne sestry Daniela a Veronika Nízlové, ktoré práve dnes predstavili svetu svoju novú skladbu ,,Our Own Paradise“.

Nech sa už na tvorbu Twiinsiek popísalo v minulosti čokoľvek, musíte nám dať za pravdu, že oficiálna skladba k Milenkám je príjemnou zmenou a musíme priznať, že my sme sa do nej zamilovali na prvé počutie. O videoklip sa postaral bývalý herec Michal Nemtuda a Boris Beharka, ktorí popretkávali dievčatá so známymi scénami zo seriálu. Nuž, nevieme ako vy, no my sme z nej úplne paf! :)

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Twiinsmusic, Instagram/TVMarkizaofficial