Speváčka a herečka v jednej osobe Dáša Šarközyová sa už pár mesiacov teší z rozkošného synčeka, ktorého priviedla na svet na jeseň minulého roka. Sympatická hudobníčka však od začiatku materskej dovolenky priaznivcov príjemne prekvapuje skvelým vzhľadom, aký sa u mamičky krátko po pôrode vidí len zriedkavo. V čom spočíva tajomstvo jej úspechu?

Hoci sú Mamba spolu s tanečníkom Tonym Poruchom ešte stále len čerstvými rodičmi, ich život s bábätkom rozhodne nie je nudným stereotypom. Rodinka pravidelne absolvuje výlety či fotenia a novopečená mamička dokonca stíha aj rôzne pracovné povinnosti. Atraktívna Dáška tak necelé tri mesiace po pôrode rozdáva úsmevy na všetky strany a sviežim vzhľadom by pokojne mohla konkurovať aj teenagerkám.

mamba

Speváčka v rozhovore pre portál Topky.sk prezrádila, ako je možné, že si materskú výborne užíva a slovo únava či tmavé kruhy pod očami takmer nepozná. „Prvý krok je spraviť si dieťa s tým správnym chlapom,“ uviedla mladá kráska. Ako sama tvrdí, s Tonym si starostlivosť o malého Manola podelili rovným dielom. Milujúci partner jej vraj pomáha úplne so všetkým, čo treba, presne tak, aby mamička mala čas aj na seba a budovanie úspešnej kariéry.

„Obidvaja ovládame toto umenie starostlivosti, takže je to také fajn, že sa môžeme postriedať pri tom. Mne to príde aj normálne, starať sa oňho päťdesiat na päťdesiat a striedať si to,“ priblížil tanečník systém, akým to v domácnosti „Poruchovcov“ funguje. Niet pochýb o tom, že takto by malo vyzerať dokonalé partnerstvo dvoch šikovných rodičov, aj keď samotná umelkyňa dodáva, že muži, akým je Tony, sú v dnešnej dobe už skôr vzácnou výnimkou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mamba

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/mambadasha