Dajana Šildová sa stala súčasťou jubilejnej desiatej série Farmy X. K známym celebritám a ďalším obľúbeným farmárom sa tak pridala ako jedna zo sympatických banditiek, no na statku sa dlho neohriala. A aj keď sa po vypadnutí zo šou prevalili prekvapivé informácie o jej eroticky ladenej povesti, mladá kráska nedávno dokázala, že sa vie prezentovať aj ako noblesná dáma.

Hoci sa príťažlivá brunetka v rybárskej osade príliš dlho nezdržala, úplne to stačilo na to, aby na seba upriamila istú pozornosť. Médiá sa však zamerali najmä na jej verejné pretŕčanie sa, kedy Dajane nerobí žiadny problém odhaľovať vlastné telo v pikantných pózach.

Dajanita Sildova

Hosteska z Nitry si ale slávu užíva a verných sledovateľov naďalej zásobuje šťavnatými momentkami z pracovného i súkromného života. Dajanita tiež neraz dokáže ohromiť zaujímavými premenami, ktoré sa odrážajú na jej vzhľade či štýle. Nedávno sa však ex-farmárka predviedla tak, ako u nej nebýva zvykom.

Tentokrát išli provokatívne kúsky oblečenia bokom a tmavovláska vymenila intímnosti za nádhernú luxusnú róbu, ktorou očarila obyvateľov v uliciach čarovného Monaka. Práve tam totiž kočka z Farmy X strávila posledné sviatky a zároveň oslávila Nový rok. S výzorom nežnej dámy v prepychových bielych šatách pôsobila ako pôvabná princezná. Treba uznať, že takto to Dajanite naozaj veľmi pristane.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dajana Sildova

Zdroj/Foto: Instagram/Dajanita_sildova