Koncom septembra sa odohrala udalosť otriasajúca celým svetom. Počas ohňovej šou v nemenovanej tureckej reštaurácii došlo k veľkej explózii, ktorá zasiahla aj obľúbenú YouTuberku Kristýnu Třešňákovú. V dôsledku toho jej vznikli na tele rozsiahle popáleniny. Známa Češka sa prostredníctvom svojho profilu na sociálnej sieti k tejto smutnej udalosti znovu vrátila.

Mladá kráska utrpela popáleniny druhého stupňa na 35% vrchnej polovice tela. Hoci je už z najhoršieho vonku, ešte stále sa nachádza v Turecku. Fanúšikom však doposiaľ ešte svoju tvár neukázala, čo je, samozrejme, v jej situácii absolútne pochopiteľné. Napriek tomu komunikovať neprestala a k ľuďom sa prihovára aj cez príspevky na Instagrame. Dnes sa tak obľúbená YouTuberka, vystupujúca pod pseudonymom Třešničková, rozhodla na udalosti osudného večera znovu zaspomínať. Poňala to ale osobitým štýlom.

tresnickova

„Neskutočné, ako sa život za pár sekúnd môže zmeniť. Ja som ale pozitívny človek a vždy sa pri všetkom snažím zamerať na to kladné. Napríklad na to, že je vás tu vďaka tomu o 40 tisíc naviac, takže vitajte!“ vyjadrila sa atraktívna influencerka na margo toho, že jej od nešťastnej nehody počet sledovateľov rapídne narástol.

„Ale čo je najhlavnejšie, človek si urovná priority a začne si vážiť veci, ktoré doposiaľ boli samozrejmosťou. Od prvého dňa sa najviac teším na svoju posteľ. A na to, ako sa prebudím vedľa môjho dokonalého priateľa, ktorý mi je najväčšou oporou. A tiež na to, ako už konečne budem môcť byť aktívna tu, lebo už mi všetci chýbate, „ uzavrela svoje dojemné vyznanie smerujúce priateľovi a množstvu fanúšikov, ktorí na ňu stále myslia. Kristýnka, držíme ti palce, aby si sa už čoskoro mohla znovu ukázať v plnej sile a zdraví!

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                   ho >>>TU<<<

tresnickova

Zdroj/Foto: Instagram/tresnickova