Herec, ktorého môžete poznať zo seriálov, ako sú Prázdniny, Chlapi neplačú či Rodinné prípady, je povestný svojím jedinečným zmyslom pre humor. Väčšina mladých ľudí ho však registruje skôr na YouTube platforme. Presne tak, reč je o Lukášovi Frlajsovi

Dvojicu Zrebný&Frlajs vám rozhodne nemusíme predstavovať. Pred časom sa v rámci tvorby zábavných videí pustili do spolupráce s istou slovenskou bankou s jasným cieľom: Zistiť, kto viac rozumie mladým ľuďom. Tento „prieskum“ a šikovnú reklamu si chalani okorenili stávkou, ktorú Lukáš nakoniec prehral, a tak dostal veľmi originálny trest.

Bez šiat do Košíc

Čítate dobre. Frlajs mal za úlohu prebehnúť bez oblečenia po uliciach jedného z najväčších miest Slovenska, pričom mal na sebe prehodenú tabuľu s nápisom: „Na východe nič nie je.“ Pýtate sa, aké boli reakcie ľudí? „Reakcie boli rôzne, niektoré ma šokovali, ale mal som od ľudí super podporu a môžem povedať, že na východe sú skvelí ľudia. Ďakujem Košiciam za privítanie a všetkým fanúšikom, čo chceli fotku alebo len pokecať,“ skonštatoval samotný herec.

Nám sa podarilo „uloviť“ prvé zábery z tejto netradičnej akcie, ktorá sa určite čoskoro ocitne aj v zostrihanej forme videa. „Natočili sme z toho video, ktoré očakávajte už čoskoro,“ dodal Matej.

A pre dámy túžiace po pohľade na Lukáša zboku máme malý bonus po kliknutí >>>SEM<<<

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook l Video: YouTube