Pre Jamsinu Alagič a Rytmusa boli uplynulé Vianoce naozaj poriadne výnimočné. Prominentná dvojica totiž šokovala, že sa stane rodičmi svojho prvého bábätka. Všetci fanúšikovia tak s napätím sledujú každý jej príspevok, aby sa dozvedeli novinky zo života mladej rodinky.

Jasmina Alagič sa spolu s Rytmusom tešia na príchod svojho prvého bábätka a celé Československo spolu s nimi. Dvojica aktuálne trávi čas na slečných Maledivách, odkiaľ slovenská kráska zverejnila nádherný záber. A to nie je všetko!

Príťažlivá moderátorka sa pred malou chvíľou pochválila správou, ktorá určite príjemne poteší všetkých priaznivcov zaľúbeného páriku. Prostredníctvom fotografie, kde pózuje vo vani odetá len do plaviek, ukázala očarujúca tehuľka nielen hriešne telo, čo u nej vôbec nie je zvykom, ale všetkým prezradila, koho skrýva vo svojom brušku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Som šťastná a hrdá budúca mama nášho malého bengora, a preto tak isto, akoby som sa o to podelila pred rokmi, sa o to delím aj teraz, pretože stále som to JA úplne ta istá,“ uviedla budúca mamička, pričom na začiatok svojho príspevku jasne napísala – so synom v brušku. Krása, blahoželáme k malému Rytmusovi! :)