Druhé bábätko Dominky Cibulkovej sa už pomaly začne pýtať na svet. Fanúšikovia však ešte stále čakajú na informáciu, či bývalá tenistka nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka.

Celebritná mamička je známa tým, že všetky dôležité udalosti poníma v luxusnom štýle. Inak na tom nebude ani blížiaca sa baby shower párty, čo je udalosť, na ktorú pozvaní hostia nosia dary pre očakávané dieťatko a zároveň sa dozvedia jeho pohlavie.

Dátum veľkolepého „posedenia“ Dominika Cibulková naplánovala na. 5. februára. Dovtedy budú fanúšikovia iba hádať, či dvojročnému Jakubkovi pribudne braček alebo sestrička. A tí odvážnejší môžu na svojom tipe dokonca zbohatnúť! Pýtate sa ako? Nuž, športovkyňa prikývla na ponuku stávkovej kancelárie, ktorá ľuďom umožňuje staviť si na pohlavie druhého Domčinho prírastku.

,,Povedali, že idú urobiť stávku na Slovensku, aká ešte nebola. Volá sa to spoločenská stávka a rozhodli sa, že tým, že som ešte nepovedala, čo čakám, že dajú možnosť ľuďom stávkovať, či čakám dievčatko alebo chlapca. Ak by to nebol môj partner, tak by som sa možno aj trošku nahnevala,“ prezradila na Instagrame blondínka, ktorá s bizarným nápadom súhlasila len preto, že má s danou spoločnosťou dobré skúsenosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulkova

Zdroj/Foto: Instagram/domicibulkova