A je to vonku! Známa slovenská herečka sa čoskoro stane dvojnásobnou mamou. Radosť zo šokujúcej novinky však zatieňuje fakt, s ktorým ryšavka celkom nerátala. Tehotenská postava, ktorú je čoraz viac vidieť, jej spôsobila vážne problémy.

Úspešná herečka a speváčka Helena Krajčiová sa divákom zapísala do pamäte najmä ako Dorka z Búrlivého vína. Podľa najnovších informácií sa spolu s jej partnerom Martinom Hasákom rozhodli obohatiť trojčlennú rodinku o ďalšieho človiečika.

Radosť a šťastie nie je jedinou emóciou, ktorú so sebou horúca novinka priniesla. Tehotenstvo je niečo, s čím televízia JOJ rozhodne nepočítala. Projekty, pod ktoré sa s nimi ryšavka podpísala, sú v štádiu riešenia a zmeny, ktoré so sebou deväť krásnych a ťažkých mesiacov prinášajú, sa nedajú žiadno zastaviť či ovplyvniť.

„Helena aktuálne pracuje na viacerých nových projektoch, z ktorých jeden je aj pripravovaný seriál televízie JOJ. Práve tvorcom tejto novinky, ktorá ešte nemá názov, veľmi zavarila. Tí totiž s jej tehotenstvom absolútne nerátali a teraz nevedia, ako pokračovať,“ prezradil blízky zdroj speváčky pre magazín Plus Jeden Ďeň.

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Pluska.sk