Do vidieckej reality šou Farma zavítali štyri nové tváre. Zatiaľ čo šelmu z relácie Take me Out Dajanu a YouTubera Filipa Hakla spoznala väčšina divákov hneď po prvých sekundách, mladá kráska zo Šale zostala poriadným otáznikom. Zdala sa vám spočiatku povedomá, no nevedeli ste si ju zaradiť?

Dada Urbanová zavítala na statok medzi novopečenými banditmi, pričom svoju taktickú hru rozohrala hneď od začiatku. Zdá sa, že svoje sympatie našla predovšetkým po boku modela Michala Gajdošecha a Martina Šmahela, ktorí ju s radosťou zoznamujú s novým prostredím a úlohami.

Väčšine sledujúcich sa však tvár mladej nechtárky zdala známa. Filip Hakl totiž nie je jediný „potomok s farmárskou krvou“, keďže jeho matka Monika Haklová účinkovala v hneď druhej sérii tejto drsnej reality šou. Rovnako je na tom aj tichá Dada, pričom jej najbližšia osoba patrila k skupine z ôsmej série s členmi ako David Buška, Jana Brezinová či Miroslav Povec.

Jedno meno, dve hráčky. Daniela sa do šou prihlásila rovnako ako jej mama Daniela Urbanová, ktorá po dvoch týždňoch opustila Farmu v ťažkom dueli s Luciou Šindlerovou. Tak už viete, na koho sa vám meno a tvár novej farmárky tak veľmi podobali?

Zdroj/Foto: Facebook/DanielaUrbanová, Farma, Instagram/Princ_efo, TV Markíza