Je Meghan Markle tehotná? Táto otázka vŕta v hlavách Angličanov už vari od momentu, kedy si pár povedal svoje áno. Všetko boli doposiaľ len zbožné priania, no vojvodkyňa KONEČNE prezradila, kedy privedie na svet svoje prvé dieťa.

Rodina Meghan Markle nie je veru závideniahodná – nevlastná sestra Samantha vojvodkyňu nepretržite citovo vydiera a je zakaždým pripravená nahádzať na ňu tú najodpornejšiu špinu. Najnovšie jej vyčíta to, že sa nezaujíma o ich otca a ten dôsledkom toho pomaly umiera. Všetko hanobenie Meghaninej cti prevádza cez sociálnu sieť Twitter, na ktorej ju sledujú hotové masy.

I keď má Meghan vo zvyku ataky svojej nevlastnej sestry ignorovať, pohár pomaly pretiekol. Napriek tomu, že má v roku 2019 naplánovanú oficiálnu cestu do USA so svojim manželom, Spojené štáty sa predsa len rozhodla navštíviť ešte skôr, sama a z osobných dôvodov. Meghan chce totiž vidieť svojich priateľov, rodinu a blízkych ľudí. Podľa Dailymail tak činí najmä preto, že sa chce vrátiť do rodnej krajiny ešte predtým, ako sa stane matkou. Je teda krásna Meghan v očakávaní?

meghan markle tehotná

Oficiálna cesta do USA s manželom Harrym vychádza na jar 2019 – môžeme teda očakávať, že sa v tom čase bude krásnej Meghan guľatiť tehotenské bruško? Ako sama prehlásila – v tomto roku chce porodiť svoje prvé dieťa, tak šup šup do práce! Vojvodkyňa zo Sussexu má už 36 rokov a je stále bezdetná, zatiaľ čo jej švagriná Kate má v tom istom veku deti tri a špekuluje sa o ďalšom. Ratolesti síce nie sú žiadna súťaž, no možno by sa princ George, princezná Charlotte alebo princ Louis potešili bratrancovi či sesternici.

Zdroj: Dailymail | Foto: Facebook