Okolo vojvodkyne zo Sussexu bol už neraz spôsobený nemalý rozruch, nakoľko mnohí obyvatelia britského poloostrova sa cez jej údajné panovačné správanie nedokážu preniesť. Najnovšie sa v zahraničných médiách prevalila prekvapivá informácia o tom, že Meghan Markle prišla nedávno s požiadavkou, s ktorou v kráľovskej rodine narazila na poriadne tvrdý múr.

Zahraničné magazíny v uplynulých mesiacoch priniesli viacero zarážajúcich správ o tom, že bývalá hollywoodska herečka do urodzenej britskej famílie akosi nezapadla. Odniesť si to tak už mali nielen naštrbené vzťahy medzi synmi princeznej Diany či ich manželkami, ale i niekoľko zamestnancov kráľovského služobníctva.

Meghan Markle

Pred pár dňami denník DailyMail dokonca informoval o tom, že manželka princa Harryho mala ešte koncom minulého roka vyrukovať s požiadavkou, ktorá jej bola rázne zamietnutá. Malo sa jednať o októbrovú návštevu na ostrove Fidži, ktorá sa konala presne v čase, kedy sa verejnosť po prvýkrát oficiálne dozvedela o tehotenstve Meghan Markle.

Vojvodkyňa si totiž údajne priala, aby jej hlavu počas významnej návštevy zdobila vzácna korunka po milovanej lady Diane. Túto trúfalosť však zatrhla nielen samotná kráľovná Alžbeta, ale i bývalý Dianin manžel princ Charles, a to s odôvodnením, že korunka sa na túto príležitosť nehodí a pre Meghan by vraj bola príliš extravagantná.

lady Diana

Čo je ale zaujímavejšie, je fakt, že Kate Middleton možnosť nasadiť si na hlavu vzácny šperk kedysi bez problémov dostala. Viaceré médiá sa tak domnievajú, že nečakaná stopka od najvrchnejších predstaviteľov kráľovského rodu bola už vtedy jasným dôkazom toho, že Meghan Markle za pravú členku urodzenej rodiny považovaná nie je.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

meghan markle harry

Zdroj: DailyMail | Foto: Instagram/Katemiddletonroyal, Meghanmarkle_official