Okolo odhaleného vzťahu Patrika Vrbovského a Jasmíny Alagič vznikla obrovská mediálna bublina. Tomu však predchádzalo množstvo konšpiračných teórií a káuz, medzi ktoré sa nepopierateľne radí aj tá s nálepkou „Jasmína je s Akonom“!

Internet nedávno zaplavilo video 45-ročného svetového rapera, R&B speváka, textára a hudobného producenta v jednom. Akon sa v čase, kedy boli okolo vzťahu Patrika a Jasmíny plno otáznikov, vyjadril nasledovne: „Jasmina je so mnou, nie s Rytmusom.“ 

Vtipné video o Akonovi a Jasmíne nájdete >>>TU<<<

Neskôr sa celá situácia vyjasnila ako šikovný reklamný ťah, keďže sú obe známe tváre ambasádormi produktov na ochranu displejov s názvom WowFixIt. Americký raper čoskoro vystúpi v susednom Maďarsku, ktorého súčasťou by mala byť aj niekoľkodňová zástavka na Slovensku.

Dôvod, kvôli ktorému plánuje svetová hviezda navštíviť našu krajinu, je zatiaľ neznámy, avšak dobre informovaný zdroj magazínu Topky prezradil, že už teraz je naplánované jeho tajné stretnutie so sympatickou moderátorkou Jasmínou Alagič. Uff, zdá sa, že Paťo má poriadnu konkurenciu! ?

Foto: Instagram l Zdroj: Topky.sk