Populárna speváčka Tina aktuálne prežíva veľmi náročné obdobie. Fanúšikov len pred pár mesiacmi šokovala správou o tom, že bojuje s nevyliečiteľnou chorobou. Navyše sa tmavovláska rozhodla čeliť týmto veciam len pomocou vlastnej mysle.

Tinu môžeme rozhodne len obdivovať, pretože sa zdá, že napriek ťažkej diagnóze zvanej skleróza multiplex je na tom po psychickej stránke veľmi dobre. Stále pózuje s úsmevom na tvári a s fanúšikmi sa sem tam podelí aj o novinky zo súkromného života. Na speváčkinom šťastí majú určite podiel i jej milované deti, ktoré sa na svoju krásnu maminu veľmi ponášajú.

tina deti

V neposlednom rade je určite pre Tinu veľkou oporou aj životný partner Separ. Práve známemu raperovi vďačí šikovná hudobníčka za najnovší darček, ktorým sa pochválila na sociálnej sieti, čo môžeme dedukovať na základe pridaného hasthtagu „Vaiana od Separa“.

separ

Na predlaktí exotickej speváčky sa totiž krásne vyníma čerstvé tetovanie inšpirované obľúbenou animovanou rozprávkou z dielne od Disneyho s názvom Vaiana. A práve toto odvážne dievčatko zdobí Tininu ruku.

tina

Zdroj: Instagram/TinaSlovakia | Foto: Instagram/TinaSlovakia