Jubilejná séria Farmy so sebou priniesla množstvo radikálnych zmien. Okrem nových pravidiel čakala divákov aj rázna náhrada moderátorky, pričom ostrieľanú Kvetku Horváthovú vystriedala slovenská komička Eva „Evelyn“ Kramerová.

Evine vystupovanie v drsnej reality šou si zo strany rozhorčených divákov získalo množstvo negatívnych ohlasov. Tí svoj názor vyjadrili na sociálnych sieťach hneď po odvysielaní prvých epizód s novou moderátorkou, o čom si môžete prečítať viac >>>TU<<<.

Po tom, čo sa začalo verejne spomínať pokračovanie hry o 75 tisíc eur v ďalšej sérii, vyplávali na povrch potenciálne mená moderátorov, ktorí by mohli nahradiť Evine miesto. Jedným z nich je aj bývalý súťažiaci Martin Šmahel, avšak zo strany divákov je najčastejšie spomínané práve Kvetkine meno.

Ako sa však zdá, táto zmena do starých časov moderátorky Horváthovej sa konať nakoniec nebude. Podľa informácií magazínu Pluska.sk má totiž teplé miesto po boku hospodára Martina zostať práve v rukách Evelyn. „Tvorcovia sa rozhodli, že jej dajú šancu a chcú, aby sa postupne zdokonaľovala. Takže výmena moderátora sa konať určite nebude,“ znejú slová zdroja, čo zrejme skalných fanúšikov Farmy priveľmi nepoteší.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Farma, Pixabay.com, Instagram/Eva Kramerová, Kvetka Horváthová