Olalááá! Zdá sa, že tohtoročná séria reality šou Farma praje láske. Tej skutočnej alebo ide iba o vypočítavý ťah jedného z farmárov kvôli taktike? To ako vždy, ukáže len čas. Avšak jedno je jasné – prítomnosť skrytých kamier niektorým hráčom zamieša karty predovšetkým po návrate domov. 

Ako sme vás už skôr informovali, územie jubilejnej Farmy sa podarilo „pokrstiť“ 33-ročnej mamičke Michaele Štefánikovej s o 13 rokov mladším Dominikom Porubským. Dvojica sa počas bujarého bašavelu s celebritami odobrala do spálne pre chudobných, kde to poriadne iskrilo. Video z ich pikantného večera plného vášne nájdete >>>TU<<<.

Zdá sa však, že mladý a neskúsený Dominik nie je jediný, koho očarila prostoreká tmavovláska Miška. O jej priazeň len donedávna bojoval aj Peter Harezník, ktorý si podľa všetkého musel nájsť novú „obeť“, keďže napriek vyprchanému alkoholu smeruje Michaelina pozornosť neustále k jej nočnému ochrancovi.

Netrvalo dlho a rozvedený kamionista Peter našiel sympatie k Táni Brunayovej, ktorú doma čaká muž a malá dcérka. Dvojicu zachytila schrytá kamera počas intímnej chvíľky, kedy mali k sebe skutočne blízko. „Keď ťa zbadajú takto, že ako takto sedíme..Čo, si si tam narazil akú čajočku, nie? A ty čo?“ Napodobňovala Táňa situáciu, ktorá ich čaká zrejme vonku po návrate z Farmy. Čo jej Peter odpovedal? To si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Ďalšia dvojica na Farme má k sebe blízko

Foto: farma.markiza.sk, YouTube l Video: Streamable.com/YouTube