V týchto chvíľach snáď neexistuje v slovenskom šoubiznise téma, ktorá by bola médiami pretriasaná viac než zásnuby Patrika Rytmusa Vrbovského a Jasminy Alagič. Dvojica sa rozhodla k veľkému životnému kroku len pár mesiacov po ohlásení vzťahu.

Hoci bola verejnosť spočiatku touto novinkou poriadne zaskočená, väčšina ľudí to Jasmine a Rytmusovi zo srdca praje. Obaja zaľúbenci spolu pôsobia veľmi šťastne a svorne tvrdia, že svojim citmi sú si istí. Po tom, ako Rytmus na svojom profile informoval o romantickej žiadosti o ruku priamo v rodnej domovine krásnej Balkánky, strhlo sa na sociálnych sieťach hotové šialenstvo!

rytmus jasmina alagic

Na zásnuby najsledovanejšieho páriku na Slovensku reagujú nielen fanúšikovia zamilovanej dvojice, ale aj mnohé celebrity. Dlho na seba nenechala čakať ani reakcia Patrikovej ex-partnerky Dary Rolins, ktorá len pár hodín po ohlásení horúcej novinky zanechala na Instagrame tajomný odkaz. V jej príspevku sa písalo o tom, že sa už konečne rozhodla zahodiť minulosť za hlavu a žiť len pre prítomnosť.

dara rolins

Najnovšie sa však začala riešiť téma, ktorá zaiste zaujíma mnohých priaznivcov Rytmusa a Jasminy. Pri pohľade na prepychový snubný prsteň sa určite mnohým v hlave vynorí otázka, koľko peňazí za takýto luxusný šperk asi Patrik zaplatil. Podľa informácií Nového času, ktorý si dal odhadnúť cenu prsteňa priamo od klenotníka, sa suma moderátorkinho „snubáku“ môže pohybovať až vo výške okolo 10 tisíc eur! Nuž, zdá sa, že po uši zamilovaný raper rozhodne na svojej budúcej neveste šetriť nemieni.

zasnuby

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/JasminaAlagic, Rytmusking, DaraRolins_vermi