Najnovšia časť Farmy so sebou priniesla hneď niekoľko prekvapení. Okrem nekompromisného duelu odohrávajúcom sa medzi Jurajom a Mišom došlo na statku aj k nečakanému odhaleniu. Jeho autorkou nie je nikto iný ako kontroverzná Karin Dvořáková.

Michal Gajdošech si po príchode banditiek do drsnej reality šou vybudoval s jednou z nich poriadne silné puto. Po tom, čo jeho meno odznelo vo výbere druhého ohrozeného protivníka, tak začal jeho údajný románik s Líviou pripomínať príbeh Rómea a Júlie. Slzy, sklamanie a plač striedali bozky a objatia, čo ležalo v žalúdku jednej zo starých osadlíčok Karin.

Michal a Lívia majú k sebe čoraz bližšie

Blondínka z Banskej Bystrice mala pred Líviinim príchodom so spomínaným modelom blízky vzťah, avšak po tom, čo prišla na scénu nová kráska, ju mal Michal zo svojho „hľadáčika“ odstrániť. Možno žiarlivosť alebo jednoducho hnev spôsobilo to, že sa Dvořáková rozhodla prehovoriť o nechutných návrhoch, aké v minulosti dostala práve od zamilovaného hráča z Prahy.

Vzťah medzi Karin a Mišom postupne chladne

Pravda o nechutnom návrhu

Počas konverzácie, kedy farmári riešili vzťah medzi Líviou a Mišom, došlo k poriadne ostrým tvrdeniam. Ostatní hráči sú totiž toho názoru, že ich láska je len čistá hra na divákov kvôli zvýšenej pozornosti. Inými slovami – chcú z toho „vytrieskať“ čo najviac.

Tieto slová potvrdila aj samotná Karin, pričom uviedla, že pred Chvostíkovej príchodom bola na muške tohto plánu práve ona. Podľa jej slov mala dostať návrh na falošný vzťah, v rámci ktorého budú hrať na kamery zamilované scény, lásku a romantickú idylku.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma, TV Markíza