Obľúbená hudobno-zábavná šou Tvoja tvár znie povedome sa už pomaly, ale isto blíži do finále. Ešte predtým sa však musíme dozvedieť mená štyroch najúspešnejších účinkujúcich, ktorí postúpia do záverečného kola. V nedeľu teda rozhodne pôjde do tuhého!

Televízia Markíza má vo zvyku do Tvojej tváre pravidelne pozývať aj známe osobnosti, ktoré dodávajú šou ten správny nádych. Na semifinálové kolo si tak organizátori súťaže pripravili niekoľko špeciálnych prekvapení, ktoré iste potešia mnohých divákov. Prvým z avizovaných hostí sa má stať populárny slovenský spevák Martin Madej, ktorý kedysi v detskom veku balil baby piesňou o legendárnom Ferrari.

martin madej

To však nie je všetko! V najbližšej epizóde sa totiž chystá vystúpiť ešte jedna obľúbená mega star. Tou záhadnou postavou, ktorá okorení bohatý program v Tvojej tvári, nie je nik iný ako najslávnejšia svokra v našej krajine. Áno, milé dámy, nenapodobiteľná Gizka Oňová sa už teraz pripravuje na svoje unikátne vystúpenie, v ktorom sa má predstaviť s piesňou Diridonda od Heleny Vrtichovej. Zdá sa, že v nedeľu sa skutočne máme na čo tešiť!

gizka onova svokra

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/TvojaTvarZniePovedome, GizkaOnova