Písal sa rok 2013, keď speváčka Dominika Mirgová nahrala s raperom Kalim emotívnu baladu Je koniec. V tom čase boli hudobníci dobrými priateľmi, ktorí udržiavali kontakt aj v súkromnom živote. Potom však nastalo ticho a obľúbení interpreti sa stretli za mikrofónom až o sedem rokov neskôr.

Dominika Mirgová pred 11-timi mesiacmi vypustila do sveta osobnú spoveď o priateľovi, ktorý sa jej z neznámych dôvodov odsudzil, a to vo forme skladby Bráško. ,,Spomínam na dni, kedy sme volávali si. Dnes už je to inak, už nemáme čo povedať si, len predo mou schovávaš city. Prečo? Povedz, prečo nie si už sám sebou, ako si býval, keď stál si na blízku pri nás. Sám sebou, zrazu z diaľky sa dívam, nechápem, čo rozdelilo nás. Vôbec si nevieš predstaviť, čo to všetko pre mňa znamená. Bol si môj brat a dnes sa tváriš, že už nepoznáme sa,“ znie úryvok zo spomínaného hitu.

Známa kráska z Trnavy meno adresáta nikdy nekonkretizovala, viacerí fanúšikovia však hádali, že by song mohol byť o obľúbenom raperovi Kalim, s ktorým Domča v minulosti udržiavala vrúcny vzťah. Po tom, ako speváčka prekvapila rytmickým duetom Spomaliť práve s potetovaným fešákom, na Instagrame otvorila bránu do svojho vnútra a ukázalo sa, že tip bol správny.

,,Už je to skoro rok, kedy som sa rozhodla všetky svoje pocity nechať v skladbe. Sranda, že po xy rokoch pomohla práve ona na to, aby si ma opäť všimol ☺️ a nechal ma konečne prehovoriť,“ zamýšľa sa blondínka pri sérií fotiek z natáčania letného videoklipu s Kalim. ,,No ako inak dokázať človeku, ktorého máš rád a chceš ho späť v živote, že ti na ňom naozaj záleží? Ja som začala tvoriť, nikdy mi nešlo o čísla, robím veci pocitovo, kedy chcem a s kým chcem,“ pokračuje Dominika, ktorá sa s autorom populárnych hip-hopových hitov začala vlani stretávať v štúdiu.

,,V tomto reggae žánri, je to veľký profík a teším sa, že sa naše cesty a hlasy opäť spojili a vyčarili vám dobrý letný a bezstarostný vibe s úsmevom na tvári,“ talentovaná SuperStaristka polichotila Kalimu, ktorého na záver nazvala bráškom, a poďakovala mu, že to s ňou dal.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, Facebook/Kali, YouTube