Všetky milovníčky módy sa určite tešia návratu obľúbenej šou Nákupné maniačky. TV JOJ poňala comeback vo veľkom štýle a hneď prvý týždeň proti sebe postavila dve dámy, ktoré sa móde venujú aj profesionálne. Názory na ňu však majú úplne protichodné.

Tento týždeň sa päť súťažiacich s obnosom peňazí 400 eur musia čo najlepšie obliecť na tému luxusný ľan. Štart mali dievčatá celkom úspešný, dokonca si jedna druhej v debate hádzali komplimenty. Avšak bolo jasné, že keď sa stretnú dve expertky na módu, priateľská atmosféra sa skôr či neskôr naruší.

Kým Monika vlastní obchod s talianskym oblečením, ktorý je jej druhým domovom, Katka sa živí ako módna poradkyňa. Rokmi skúseností tak obe nazbierali neprestrielné názory na to, čo je vkus. A pri doobednom utorkovom posední bola nielen káva na stole, ale aj oheň na streche.

nakupne maniacky

Monike nešlo do hlavy, ako môže mať módna poradkyňa na sebe viacero vzorov. ,,Potom to vyzerá tak trošku cirkusovo,“ povedala s pokojom svojej súperke Moňa. ,,Katka je jednoznačne chodiaci gýč a ona nemá o móde ani šajnu,“ vyjadrila sa blondínka na kameru. Katku jej slová vytočili a za cirkusantku označila práve ju.

,,Moni, jak dlho si si nekukla časopis nejaký módny? Jak dlho si nebola na Instagrame?“ pýtala sa Katka, chytajúc sa za hlavu pri Monikiných kritických slovách na adresu jej outfitu. ,,Tak to som myslela, že už jej jednu vrazím. To čo si ona dovoľuje?“ okomentovala situáciu Moňa. Ostrá výmena názorov pokračovala aj po presune z kaviarne do štúdia, kde si opäť každá išla svoje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Konflikt v Nákupných maniačkách 

Zdroj/Foto: Joj.sk