Kedysi patril Rasťo Žitný k najväčším slovenským hviezdam a mal doslova rozprávkový život. Všetko sa však zmenilo, keď sa stal moderátor TV Markíza účastníkom dopravnej nehody, pri ktorej zomrel malý chlapček. Odvtedy sa už na obrazovkách neobjavil. Ako žije Rasťo dnes?

Rok 2008 je zrejme dodnes pre Rasťa Žitného najhorším v živote. Za všetko môže dopravná nehoda, pri ktorej zomrel 5-ročný chlapček. Napriek tomu, že bol moderátor odsúdený na dva roky, vo väzení strávil 13 mesiacov. Rok po nehode sa s Rasťom dokonca rozišla aj priateľka, taktiež vtedajšia známa tvár šoubiznisu Lucia Hablovičová – riaditeľka Miss Slovensko.

Rasto Zitny

Od tragickej udalosti ubehlo už 10 rokov a vyzerá to tak, že Rasťo po dlhom období trápenia našiel konečne svoj pokoj. Z obrazoviek a verejného života sa úplne stiahol a dnes žije v Prešove, v rodnom meste svojej manželky Nicoly, s ktorou sa oženil v apríli. Ako píše portál Pluska.sk, Žitný v súčasnosti pracuje v Prešovskom krajskom múzeu v marketingu. „Bolo tu voľné pracovné miesto, tak som šiel na pohovor,” bývalý moderátor odpovedal na otázku, ako sa k tejto práci dostal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viac sa však exmarkizák k svojmu životu vyjadrovať odmietol. „Ďakujem pekne za záujem, ale nehnevajte sa, nechcem sa vyjadrovať k môjmu súkromiu. Už nie som verejne činná osoba.” 

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV Markíza, Facebook/Fľuska