Najnovšia séria Česko-Slovenskej SuperStar so sebou priniesla niekoľko prekvapivých momentov, pričom spomedzi všetkých jednoznačne vyčnieva ten, keď do štúdia speváckej šou vstúpila extravagantne vyzerajúca Tereza Mašková. Tá každým ďalším postupom dokazuje, že na to jednoducho má!

A hoci ide o súťaž zameranú na spev, mnohí to zrejme ešte stále nepochopili, a tak sa rozhodli útočiť tam, kde na to podľa názorov fanúšikov vôbec nie je priestor. „Vlasy má iné, ale špekov sa nezbavila; Džínsy praskali Tereze Maškovej vo švíkoch; Tereza Mašková nezadržateľne kysne – mohutné stehná sa už skoro nevojdú na obrazovku!“ – tak aj toto sa o sebe mohla v posledných dňoch dočítať jedna z horúcich kandidátok na titul novej SuperStar.

Viacerí sa však pýtajú, ako je toto vôbec možné… Ako je možné, že niekto na postavu úplne normálne vyzerajúceho dievčaťa vysloví takéto nelichotivé slová?! To musia skutočne všetky ženy vyzerať ako „kosť a koža“, aby sa, takpovediac, hodili pred televízne kamery?! Obmedzenosť niektorých ľudí skutočne nepozná hraníc, inak si takéto nechutné reakcie nevieme vysvetliť!

Hoci sa v spoločnosti stále čoraz viac hovorí o tolerancii a vzájomnej znášanlivosti, zdá sa, že ľady sa len tak ľahko nepohnú. Rozdiely medzi ľuďmi vždy boli aj budú, no na to naše hlavy zrejme stále nie sú pripravené. Mnohé dievčatá, najmä v období dospievania, končia na psychiatrii či v horšom prípade odchádzajú z tohto sveta „dobrovoľne“, pretože neznášajú svoje telá a nevedia sa s nimi zmieriť, a to len kvôli tomu, že im nejaký hlupák povedal, že sú tučné. Úcta k druhému človeku, žiaľ, stále chýba a mnohí sa stavajú do rolí akýchsi sudcov, ktorí určujú, čo je dobré a čo zlé, čo sa patrí a čo nie, čo sa nosí a čo nie, čo je veľa, čo je málo,… No akosi sme si nevšimli, že už sme sami prešvihli tú pomyselnú čiaru únosnosti a zachádzame ďalej, ako nám prináleží!

Veríme, že Terezka si zo slov neprajníkov nerobí ťažkú hlavu, a to isté odkazujeme aj všetkým dievčatám a ženám, ktoré sa vo svojom živote stretli s niečim podobným. Nezabudnite, že život, ktorý žijete, je váš a jediné, na čom záleží je, aby ste vy cítili pocit uspokojenia z toho, čo robíte. A ak sa vám k tomu ešte podarí zanechať stopu šťastia aj v niekom inom, tak vaše bytie na tejto zemi malo zmysel – a to sa predsa Terezke podarí zakaždým, keď začne spievať!

Tereza Mašková – Hallelujah

Foto/Video: YouTube