Každá z nás je len človek, a tak nám spolu so životom prichádzajú do cesty aj isté problémy, či už s rodinou, priateľmi, vzťahmi, školou alebo prácou. V každom ohľade si treba uvedomovať, že zdravie máme iba jedno a aj ,,bežné“ nedostatky môžu prerásť do závažných ochorení. Kari by vám o tom mohla niečo porozprávať, pretože kvôli dermatologickému problému musela ísť doslova pod nôž!

Na tvári Američanky Kari Cumminsovej z Kalifornie sa jedného dňa objavila nepekná vyrážka. Zo začiatku jej neprikladala absolútne žiaden význam, lenže keď začínalo ísť do tuhého, uvedomila si, že prišiel čas skutočne navštíviť dermatovenerológa a spýtať sa ho, kde je problém.

Po viacerých vyšetreniach prišli lekári k záveru, že vyrážka na tvári mladej Kari má rakovinotvorné bunky, a teda ide o zhubný nádor, ktorý však, našťastie, bolo možné pomocou operácie odstrániť. Kari sa teda tomuto zákroku podrobila, pričom po škaredej, a najmä viac ako škodlivej vyrážke ostala už len nepekná rana.

Tridsaťpäť stehov napokon vyliečilo aj túto ranu, pričom ranu na duši, spôsobenú škaredým vzhľadom s jazvou na tvári, si Kari musela zahojiť sama. Neskôr však vzala túto skúsenosť do vlastných rúk a rozhodla sa ju použiť ako zbraň na boj za to, aby sa ženy začali brať oveľa viac vážne a aby nad všetkými problémami len tak nemávli rukou. Veď napokon, ktovie, čo môže skrývať aj za na prvý pohľad obyčajnou malou vyrážkou…

Zdroj: TopGirl.sk | Foto: Instagram | Video: Youtube