Tak toto tu ešte nebolo! Silvia Kucherenko si našla ďalšiu obeť. Po verejných urážkach na adresu moderátorky Farmy Evelyn prišla na rad slovenská celebrita v „prísne tajnou identitou“. Za čo táto tajuplná osoba schytala od blonďavej modelky spŕšku uštipačných poznámok?!

Čo na srdci, to na jazyku. Aj tak by sa dala opísať relácia s názvom Svet podľa Kucherenko, v ktorej si opäť známa modelka po boku svojej dobrej priateľky nekládla servítku pred ústa, pričom si ZREJME podala hviezdu z reality šou Hotel Paradise.

Napriek tomu, že Silvia vo videu nespomenula konkrétne meno, každý si v priebehu pár sekúnd domyslel, na koho adresu sú smerované ostré posmešky. „Ona robí rada „teleshoping“. Aj ja tu mám jeden teleshoping. Kúpila som si obliečky, ideme dať súťaž?“ Spustila Silviina priateľka, pričom napodobňovala pózy, aké môžeme vidieť na Zuzaninom profile.

Napriek tomu, že sa Kucherenko so svojou parťáčkou zabávali na celebritin účet, je potrebné uznať, že majú jej sociálne siete poriadne preštudované. Obe poznali nielen jej aktuálny štýl obliekania či tovar, ktorý svojim sledovateľom ponúka prostredníctvom súťaží, ale takisto mali v malíčku aj jej každodenný harmonogram.

Na záver si dvojica blondínok neváhala pripiť so slovami: Na celebrity a na najvyšší level idiotizmu!“ To však nezostalo bez povšimnutia – reakcia kontroverznej playmate prišla ako rana z jasného neba.

Zuzana Strausz Plačková sa na túto nevydarenú paródiu rozhodla okamžite zareagovať. „Keď nevieš ako zaujať a vlastne si nezaujímavá, tak sa snažíš zaujať cez niekoho, koho nezaujímaš,“ vrátila úder slovenskej modelke, čím potvrdila otázky množstva sledovateľov o tom, či sa jedná práve o špinenie jej mena.

Neskôr Zuza dokonca zverejnila video s ďalšou reklamou (chválime za provokáciu!?), kde si opäť rýpla do svojich dvoch protivníčok. „A ešte mi došiel dneska takýto balíček, síce nie sú to srdiečkové obliečky, ale určite vám ukážem, čo v tom je,“ preniesla na záver.

Video Silvie Kucherenko, v ktorom vysmiala „neznámu celebritu“, nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram l Video: Streamable.com l Zdroj: Cas.sk