Ako sa zdá, súčasný rok je plný zvratov a prekvapení. Najznámejší slovenskí youtuberi ,,Gogo“ a ,,Lucypug“, ktorí tvorili pár 3,5 roka, oznámili na prvého apríla šokujúcu informáciu. Fanúšikovia sú zo správy zdrvení, ich obľúbenci sa totiž podľa vyjadrení údajne rozišli! 

Daniel Sebastián Štrauch a Lucia Hrušková to spolu ako partneri ťahali už od strednej školy. Aby predišli nepríjemnostiam okolo prevalenia sa informácií o ich rozchode, rozhodli sa vyjsť s pravdou von a povedať fanúšikom všetko narovinu. Hoci zverejnenie priznania pripadlo na prvý apríl – deň žartíkov, o falošný rozchod naozaj nešlo.

Lucia a Daniel viac netvoria pár.

Lucypug alias Lucia Hrušková oznámila fakt, že už netvorí pár s Gogom cez sociálnu sieť Instagram. K spoločnej fotke napísala dojímavý komentár: ,,Niektorí ľudia prídu do tvojho života a ty len vieš, že na nich nebudeš nikdy schopný zabudnúť alebo ich nahradiť, keď odídu… Ďakujem za jedno z mojich najlepších období života.“

Lucka sa vyznala z citov cez fotku.
Lucka sa vyznala z citov cez fotografiu.

Daniel Štrauch alias Gogo natočil nový vlog na Youtube, v ktorom hovoril okrem noviniek zo svojho života aj o krachu vzťahu. Gogo priznáva, že je mu nepríjemné o celej záležitosti hovoriť, no keďže bol jeho vzťah s Luckou verejný, fanúšikovia to majú právo vedieť. Vysvetlil, že dôvodom rozpadu vzťahu je rozdielnosť pováh a fakt, že každý chcel niečo iné. Mladý youtuber tiež spomenul, že obývali spoločný priestranný byt, no po rozchode sa vrátil dočasne späť k rodičom. Na záver dodal, že s Luckou napriek rozchodu ostanú i naďalej dobrými priateľmi.

Ako partneri precestovali spolu polku sveta.
Ako partneri spolu precestovali pol sveta.

Hoci mal pár spoločné hniezdočko lásky, budú ho musieť opustiť.

Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube