Toto snáď nemôže byť pravda! Divákov obľúbenej reality šou Farma čakal poriadny šok. Po tom, čo v dueli v súboji s Renátou navždy skončila Dajana, sa ostatní súťažiaci vrátili späť do hry. Zdá sa však, že už nič nebude tak ako predtým.

Len pár dní po spustení drsnej reality šou sa divákom naskytol poriadne pikantný pohľad. Na internet totiž uniklo video z romániku Michaely Štefánikovej s (vtedy ešte panicom) Dominikom Porubským. To, že sa medzi nimi stalo „niečo viac“, však podľa všetkého berú obaja ako jednorázovú záležitosť.

Zdá sa ale, že na túto bujarú noc famári len tak nezabudnú. V najnovšej upútavke totiž padli ostré slová naznačujúce, že by 33-ročná brunetka mohla byť v radostnom očakávaní. Otázne je, kto by mal z nového potomka na schátranom statku skutočnú radosť – nádejný otecko by to zrejme nebol.

Na televíznych záberoch môžeme vidieť nervóznu Mišku snažiacu sa prehovoriť o „horúcej novinke“, pričom však nie je uvedené, že ide práve o tehotenstvo. Túto myšlienku podsúva práve reakcia samotného Dominika. „Isto to neni moje dieťa. To nech na mňa neskúša,“ povedal na kameru.

Video zo spoločného večera Domina a Mišky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Ako to teda skutočne je? Ide o nejaký tínedžerský žart, taktiku alebo je skutočne možné, že by mohla Michaela čakať dieťa s mladým Dominikom? To sa dozvieme už čoskoro a my vás budeme okamžite informovať!

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Facebook/Farma, Pixabay.com