Petra Vajdová (32) sa po zranení a škandále v divadle rozhodla zo šou Let’s Dance odstúpiť, no jej peripetie pokračujú aj naďalej. Najnovšie mala divadlu poslať SMS, v ktorej dáva výpoveď. Ako na túto šokujúcu informáciu zareagovalo divadlo?

Potom, čo sa herečka rozhodla kvôli vážnemu zraneniu nohy a tlaku divadla ukončiť tancovanie v súťaži Let’s Dance, zdalo sa, že konečne nájde vytúžený pokoj. Problémy v divadle však pokračujú naďalej a herečku v divadle nahradili iné kolegyne. Dovtedy hrala Petra hlavné úlohy bez alternácii, no teraz ju kolegyne zastupujú až v dvoch predstaveniach. Otázne bolo aj to, kedy sa Petra vráti naspäť na javisko.

Herečka však namiesto doliečenia nohy urobila rázny krok. Vedeniu divadla vraj poslala šokujúcu SMS, v ktorej dáva výpoveď a oznamuje ukončenie práce v divadle. Podľa zdroja Nového Času je však divadlo týmto krokom zaskočené a rozhodnutie Petry neakceptujú: „Považovali to za nešťastné rozhodnutie urobené v afekte a pod tlakom udalostí. S herečkou sa nakoniec dohodli, že si načas oddýchne a dá sa zdravotne do poriadku,“ vysvetľuje zdroj. Divadlo poskytlo len informácie o prebiehajúcej PN herečky, výpoveď Petry však nevyvrátilo.

Herečka odstúpila najprv v Let´s Dance, teraz chce skončiť aj v divadle

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, TV Markíza