Priaznivci jednej z najpopulárnejších televízných šou sveta sú v šoku. Tanečnú súťaž Let’s Dance si obľúbili aj diváci na Slovensku a v dnešných dňoch zasiahla všetkých nečakaná správa o úmrtí najdôležitejšej osoby, ktorá stála za jej vznikom.

Za to, že sa aj na Slovensku mohla vysielať šou Let’s Dance, vďačíme nezabudnuteľnému Igorovi Jágerskému. Tento mimoriadne významný tréner spoločenských tancov podľahol uplynulý utorok vo veku 57 rokov v nemocnici následkom skolabovania. Sociálne siete zaplavili správy kondolencií rodine a smutnú udalosť všetkým objasnila Vlaďka Kleinbergová, ktorá je jednou z kolegýň nebohého.

„Dnes 19. 6. 2018 v dopoludňajších hodinách nás vo veku 57 rokov opustil Ing. arch. Igor Jágerský. Po nevoľnosti na súťaži v Košiciach dňa 9.6. bol hospitalizovaný a následne operovaný. Jeho organizmus však po 10 dňoch prehral boj o život. Posledná rozlúčka bude v sobotu 23.6.2018 o 9:00 hodine v smútočnej sieni krematória Bratislava – Lamač.“ Týmto vyslovujeme úprimnú sústrasť celej rodine i blízkym zosnulého Igora Jágerského.

Igor Jágerský

Zdroj|Foto: Facebook, Pixabay