Katarína Knechtová, ktorá bola len nedávno súčasťou televíznej šou Superstar, je jednou z najúspešnejších speváčok, akými sa Slovensko môže pýšiť. Po kauze s mladým finalistom, s ktorým mala mať údajne románik, sa stiahla do úzadia a svoje súkromie si stráži viac, než kedykoľvek predtým.

Najnovšie však prezradila niečo, čo nikto nečakal. Prehovorila o svojich zdravotných problémoch po tom, čo sa zúčastnila pochodu spoločnosti Avon za zdravé prsia. „Ja tejto akcii veľmi fandím a konečne nám to tento rok vyšlo. Teším sa, že to môžem podporiť napriek tomu, že to je večne prepieraná téma, mám pocit, že je to stále málo a je to vec, ktorú môžeme ovplyvniť. Niekedy sme zamestnané všeličím možným a zabúdame samy na seba,“ otvorila sa pre Plusku.sk.

Podobnými komplikáciami si pred krátkym časom prešla aj Katarína, ktorá skončila vydesená v nemocnici po tom, čo sa dozvedela o jej novom prírastku v tele. „Ja na to veľmi dbám a na všetky prevencie. Nedávno mi tiež niečo našli, čo v mojom tele nemá čo hľadať,“ šokovala priznaním, ktoré vydesilo mnohých fanúšikov vtipnej speváčky.

Aby však uviedla veci na pravú mieru, upresnila zdravotný problém, ktorý ju len nedávno trápil. „Našli mi polyp na krčku maternice a nejakú cystu a už som bola aj na predoperačné vyšetrenia, lebo lekár skonštatoval, že to tam nemá čo robiť a musí to ísť určite von.“

To však nebol koniec, ktorý si Katarína predstavovala ako riešenie. „Nakoniec som ešte tesne predtým absolvovala ajurvédsky pobyt na Srí Lanke, a keď som sa vrátila, nebolo tam nič a mala som to všetko čisté. Kebyže to nezažijem na vlastnej koži, nebudem veriť,“ prezradila neuveriteľný spôsob liečby, ktorý ju dostal z jej zdravotných komplikácií. Je však iba otázne, či sa pomocou meditácie a oddychu dokáže zbaviť jej problému dlhodobo alebo sa bude musieť čoskoro opäť poradiť s lekármi.

Foto: Instagram, YouTube l Zdroj: Pluska.sk