Zahraničné médiá pred pár hodinami zaplavila šokujúca správa o súdnom pojednávaní so slávnou hollywoodskou herečkou, ktorá čelí obzvlášť závažnému obvineniu z kupliarstva a spolupráce na se*uálnom zneužívaní nevinných dievčat. Američanka Allison Mack, známa najmä z obľúbeného teenagerského seriálu Smallwille, v pondelok svoju vinu dokonca nečakane priznala.

Plavovláska, ktorá v seriáli o superhrdinovi stvárnila najlepšiu kamarátku Clarka Kenta Chloe, mala byť ešte donedávna členkou nebezpečnej newyorskej sekty. Práve šéf tohto zoskupenia ju mal prinútiť k činom, na aké by sa bežne žena neodvážila.

smallwille

Allison momentálne čelí nepríjemnej obžalobe z kupliarstva, pričom pre vodcu spolku pod hrozbou vydierania údajne zháňala dievčatá, ktoré boli neskôr do sekty prijaté ako se*uálne otrokyne. Ženy privedené mladou herečkou sa tak stali obeťami nekalých úmyslov najvyšších členov pochybného rádu. ,,Som z toho šokovaná a znechutená,“ vyjadrila sa k afére slávna herečka Kristin Kreuk, ktorá v Smallville stvárnila jednu z hlavných postáv.

Hoci blondínka spočiatku takéto obvinenia odmietala, po istom čase strávenom vo väzbe predsa len prehovorila. ,,Bola som presvedčená, že zámerom Keitha Raniera je pomáhať ľuďom, ale mýlila som sa. Viem, že môžem byť a aj budem lepším človekom,“ bránila sa herečka na pojednávaní. Konečný verdikt v zarážajúcom prípade má súd vyrieknuť 11. septembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

allison mack

Zdroj: cnn.com | Foto: Instagram/potinsnet, wallpapercave.com, YouTube