Na slovenskej hudobnej scéne máme nového ženáča! Všetci fanúšikovia jedného z najúspešnejších producentov tak zrejme ostali poriadne v šoku, keď sa na jeho profile objavilo svadobné oznámenie s informáciou, že už o pár hodín predstúpi so svojou vyvolenou pred oltár.

Peter Macko, ktorého poznáme pod pseudonymom Peter Pann, si svoju polovičku Kristínku vzal v pomerne netradičný deň – v stredu 29. mája. Prvú zvesť o skvelej novinke však do éteru vypustil pár hodín pred sobášom raper Kali, ktorý s Peťom spolupracuje takmer na každom svojom songu.

Zľava Osťo, Kali, Peter Pann

,,DNES si povedia ÁNO títo dvaja naši ľudkovia. A ja vám chcem aj takto verejne popriať len to naj do života, nech sa vás zdravie a šťastie drží, nech vás láska neopustí a nech VÁM TO VYDRŽÍ MINIMÁLNE NAVŽDY?…,“ odkázal svojmu kamarátovi a jeho čerstvej manželke známy raper, ktorý ich nezabudol podpichnúť i čo sa týka bábätka. ,,No a nech má naša Nelly čoskoro kamoša/kamošku.“

Peter a Kristínka

Krátko po tom, ako dvojica vstúpila do zväzu manželského, sa už na Instagrame objavili aj prvé svadobné zábery, o ktoré sa s fanúšikmi podelil jeden z pozvaných hostí – známy moderátor a hypeman Osťo, pričom treba uznať, že ženíchovi i neveste to mimoriadne pristane. Peťo a Kika, srdečne vám gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/ostohiphopreality, djpeterpann, dezertkalimusic