Jasmina Alagič patrí medzi krásne a talentované moderátorky televízie FashionTV Czech&Slovak pod dohľadom Gabriely Drobovej. Svoje rečnícke schopnosti predviedla aj v talentovej šou Superstar, kde však po boku Leoša Mareša dostatok priestoru nedostala. Tentokrát to bude čistý opak!

Exotická kráska sa čoskoro predvedie v relácií Tvoja tvár znie povedome, kde bude podľa všetkého stredobodom pozornosti a hlavnou hviezdou večera. Tentokrát však opustí svoju komfortnú zónu moderátorky a stane sa z nej speváčka, herečka, imitátorka a tanečníčka v jednom.

Napriek tomu, že Jasmina neskrýva strach a obavy, sa zdá, že predvedie šou, aká tu ešte nebola. Dosvedčili to aj jej noví kolegovia, ktorí len nadšene závidia jej energiu a teatrálnosť. Zo zákulisia televízie Markíza dokonca unikli horúce informácie, že počas nakrúcania prvých častí vyrazila Alagič dych všetkým prítomným.

Rytmusa čaká poriadny šok

Toto nečaká ani samotný Patrik! Keďže Jasmina aktuálne tvorí pár s najznámejším a najúspešnejším slovenským interpretom, neminula ju otázka, čo si o jej speváckych výkonoch myslí samotný Rytmus. Jasmina s trémou priznala, že Vrbovský doteraz nevidel žiadne z jej vystúpení, a tak ho v nedeľu večer čaká rovnaký šok ako televíznych divákov.

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram