Kým víťazka SuperStar 2018 Tereza Mašková si so svojím prvým singlom dáva na čas, jej kolegovia zo súťaže nenechávajú nič na náhodu a snažia sa preraziť na scéne, ešte kým sú ľudia opantaní superstárovským ošiaľom. Po Eliške Ruskovej, ktorá nahrala duet Nedaj Se s českým spevákom Tomášom Karlíkom, prevzal štafetu tento chrumkavý mladík!

Kristián Révay sa síce do finálovej desiatky nedostal, no to mu nebránilo v tom, aby vydal svoj prvý singel. Príťažlivý bachar tak do sveta pustil príjemnú gitarovku s názvomI´ll Be There For You, ktorú si na kompletku urobil on sám – od textu cez hudbu až po mixovanie. Šikovný to chlapec.

Anglicky spievaná pesnička, okorená Kristiánovým dokonalým chrapľákom, v sebe skrýva pekné psolstvo. „Je pre ľudí, ktorých občas pochytí smútok, splín či depresívny stav, kedy rozmýšľajú nad tým, koho a čo všetko stratili. Aj mne sa to občas stáva. Netreba zabúdať na to, že vždy sa nájde niečo alebo niekto, čo ich z nás dostane,“ prezradil talentovaný spevák, ktorý má rozhodne pred sebou svetlú budúcnosť!

Pod skladbou sa už na YouTube začali zbierať aj komenty. Super, bomba, cool či emotikony srdiečok, takto reagovali fanúšikovia na prvý singel Kristiána Révaya a my s nimi musíme len a len súhlasiť.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram