Britské médiá prichádzajú s otrasnou správou: Koncertom Ariany Grande v Manchestri otriasli dva silné výbuchy. Ľudia v panike utekali z arény a snažili sa zachrániť si holé životy. Ulicami plnými policajtov sa niesol obrovský krik a plač.

Zhrození fanúšikovia zaplavujú svojimi videami sociálnu sieť. To, čo malo v ich pamäti zostať ako príjemná spomienka na živé stretnutie s ich idolom, sa stalo najhoršou nočnou morou. Očití svedkovia opisujú, že v aréne, tesne pred ukončením koncertu, bolo počuť silné výbuchy.

Polícia sa pohráva s dvoma alternatívami – buď šlo o bombu, alebo výstrely. Zatiaľ však nie sú známe žiadne ďalšie informácie. Záchranné zložky okamžite vyrazili na miesto činu, avšak 21 000 návštevníkov koncertu, v strachu o vlastný život, utekalo na všetky strany.

,,Úprimne, najhoršia noc môjho života. Jediné, na čo som dokázal myslieť, bolo utekať a zachrániť si život,“ opisuje svoje pocity Zach. Ďalší sa pridal: ,,Ariana vystupovala. V tom sme začuli dve hlasné explózie, svetlá sa zrazu zapli, všetci utekali a hlasno kričali.“

Prostredníctvom Twitteru varovala polícia ostatných občanov, aby sa k štadiónu nepribližovali. Oficiálne reporty zatiaľ neuvádzajú presné čísla, avšak zatiaľ potvrdili 19 mŕtvych a 50 zranených.

 

Foto/Video: YouTube | Zdroj: express.co.uk