Inak ako obrovskou tragédiou sa nedá nazvať udalosť, ktorá sa udiala v ranných hodinách v uliciach Trebišova. 16-ročnú študentku Obchodnej akadémie našli obyvatelia mesta obesenú len niekoľko ulíc od jej trvalého bydliska!

Čo dovedie mladú ženu k samovražde? Pýtajú sa neveriacky pozostalí so slzami v očiach. Obyvatelia Trebišova dnes ráno zažili obrovský šok, keď našli na elektrickom stĺpe na verejnom priestranstve obesené telo mladej Anny R. († 16), ktoré, žiaľ, už nejavilo známky života. „Ráno bolo nájdené telo dievčiny bez známok života,“ uviedla košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová. Podľa dostupných informácii vyliezla študentka druhého ročníka Obchodnej akadémie na elektrický stĺp, kde spáchala samovraždu obesedním na vlastnom opasku.

Ako uvádza denník Nový Čas, učitelia i študenti sú z rozhodnutia Aničky v šoku a nikto si nedokáže vysvetiť, čo dohnalo mladú ženu k tomu, aby si vzala život. „Dobre sa učila, neboli s ňou problémy. Nechápeme to. Sme z toho veľmi smutní,“ uviedla pre denník zástupkyňa riaditeľa Obchodnej akadémie Oľga Štefanková.

Zdroj: Čas.sk