Ubehlo už niekoľko mesiacov od prevalenia šokujúcej správy o rozpade jedného z najkrajších manželstiev v československom šoubiznise. Na pohľad idylický vzťah speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekanca sa tak po ôsmich rokoch harmonického fungovania definitívne skončil. Ihneď po rozchode však medzi partnermi nastala krutá vojna, ktorá si vyžiadala prvú daň.

Najprv rozprávkový vzťah a neskôr neľútostný boj o miliónové majetky a o to najcennejšie v živote – malé deti. Synovia Matyáš (7) a Adam (3) tak na nekompromisné spory vlastných rodičov doplácajú najviac. Najnovšie rozhodnutie kanadského súdu totiž dalo matke detí jasnú stopku.

Lucie Vondrackova

Populárna speváčka obrovský žiaľ nad rozpadnutým manželstvom nikdy neskrývala. No zatiaľ čo ona si vylievala srdce a spriadala plány o tom, ako s deťmi čo najdlhšie ostať v kanadskom Montreale aj po rozvode, jej bývalý partner si už naplno užíva nielen nový románik s tenistkou Luciou Šafářovou, ale i víťazstvo na súde.

Profesionálny hráč najvyššej hokejovej ligy NHL totiž na Vondráčkovú prednedávnom podal žalobu vo veci zadržiavania detí v cudzej krajine bez súhlasu otca. Úspešný športovec chcel docieliť, aby sa synovia vrátili do rodnej Českej republiky, kde majú rodinu i stále zázemie. Neter legendárnej Heleny Vondráčkovej mu však maloletých synov vydať odmietla a celá kauza skončila na súde riešená ako únos.

Tomas Plekanec

Mimoriadne tvrdá rana prišla priamo z kanadského súdu, ktorý na základe Plekancových obvinení rozhodol o tom, že Matyáš a Adamko už v cudzej zemi nemajú viac čo robiť. ,,Môžem potvrdiť, že dnes bol doručený rozsudok k odvolaniu matky proti rozhodnutiu kanadského súdu prvého stupňa zo dňa 8. februára 2019 vo veci návratovej žaloby. Súd nariadil, aby obaja neplnoletí boli vrátení do Českej republiky. Rozhodnutie je právoplatné,“ uviedla pre portál Extra.cz Lenka Radoňová, advokátka Tomáša Plekanca. Zdá sa teda, že tvrdé boje ex-manželov zatiaľ pre Vondráčkovú šťastný priebeh nemajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucie Vondrackova

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook/Lucie Vondrackova