Populárna spevácka šou Superstar počas uplynulých rokov vyniesla do sveta šoubiznisu množstvo nových tvárí, ktoré sa postupne vypracovali na vyhľadávaných slovenských i českých interpretov. Medzi výrazných spevákov sa zaradil aj exotický fešák Ben Cristovao – ten nedávno fanúšikov prekvapil netradičnou zmenou imidžu.

Český mladík v rámci speváckej šou bezpochyby patril medzi najzaujímavejšie postavy. V poslednej sérii sa mu dokonca podaril výnimočný úspech, o akom iní speváci mohli len snívať – Ben totiž suverénne zasadol do poroty súťaže, ktorá ho dostala na výslnie. Po boku veľkých mien, ako napríklad Paľo Habera či Katarína Knechtová, tak hodnotil mladé talenty uchádzajúce sa o zrod hviezdnej kariéry.

ben cristovao

Rovnako ako aj absolútna víťazka poslednej série SuperStar Tereza Mašková, tak aj tmavovlasý hudobník zrejme podľahol trendu častých zmien vizáže. Najnovšie sa tak bývalý porotca predviedol s vlasmi zafarbenými nazeleno.

Cristovao už síce v minulosti zvykol ľudí zaskočiť pestrými prevedeniami vlastnej hrivy, no so zeleným odtieňom sme jeho hlavu ešte nevideli. Tak čo poviete na vynoveného Bena Cristovaa?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

ben cristovao

Zdroj: Instagram/bennycristo | Foto: Instagram/bennycristo, YouTube