Matej „Sajfa“ Cifra je jedným z najpopulárnejších slovenských moderátorov. V poslednom období sa čoraz viac prezentuje aj ako YouTuber so svojím vlogom. Bohužiaľ, uplynulý víkend mal Sajfa dopravnú nehodu a tá sa nezaobišla bez zranení!

Moderátor Sajfa pred pár hodinami prekvapil všetkých svojich fanúšikov na Instagrame. Pridal naň totiž fotku s obviazanou rukou a v popise prezradil, že má za sebou dopravnú nehodu. Podľa hastagu #cycling (bicyklovanie) a bicyklových emotikonov je viac ako pravdepodobné, že sa zranil práve pri používaní tohto dopravného prostriedku.

K vyššie uvedenej fotke Sajfa napísal: „Včera #Klitschko a #Anthony masaker a dnes ja… V živote je doležité vždy vstať a ísť ďalej. Aj keď treba vstať rozčapený na petržalskej hrádzi ?? ?? Pamätajte, ak robíte na hrádzi odbočku do protismeru, obzrite sa aspoň raz dvakrát za seba, či niekomu náhodou neskrížite cestu. ?? Röntgen potvrdil, že zlomené nie je nič. Na magnetickú pojdem v stredu. Operácia ešte nie je vylúčená.“ Sajfovi, samozrejme, prajeme skoré uzdravenie a dúfame, že spomínaná operácia nebude potrebná.

Zdroj/Foto: Instagram