Originálny rodinný seriál Oteckovia prešiel už do vysielania druhej série, v ktorej máme možnosť pravidelne sledovať pestré životné osudy rodičov temperamentných ratolestí. Úspešná snímka si už stihla získať obrovské množstvo divákov a mnohí zaraďujú Oteckov medzi najlepšie slovenské seriály. 

Spolu s druhou sériou prišli aj veľké zmeny, avšak najväčšie úpravy nastali v hereckom obsadení, kedy do deja pribudli dve nové hviezdy. Konkrétne sa jedná o známe tváre Janka Koleníka a Kristínu Turjanovú. Hoci ich obsadením mala TV Markíza pravdepodobne dobrý úmysel, od množstva divákov sa začínajú na ich adresu objavovať nie práve lichotivé reakcie. „Mne sa do seriálu Koleník vôbec nehodí. Celkovo ani jeho príbeh. To už s Oteckami nemá nič spoločné,“ napísala na sociálnej sieti jedna z diváčok k fotografii s novými hercami.

oteckovia herci

K tomuto názoru sa pridali aj ďalší nespokojní ľudia. „Súhlasím, už z toho začína byť len ďalší slovenský depresívny pripečený seriál. Všetko, čo je dobré, buď skončí, alebo to do*erú. Myslím, že sa nájde tucet nových talentovaných hercov, ktorým by sa mala dať príležitosť, a to nemyslím elitu z rodinných prípadov a podobne. Sklamanie,” opísala svoje pocity ďalšia komentujúca. Podobných vyjadrení na nové seriálové postavy, bohužiaľ, stále pribúda. Ktovie, ako sa tak tieto postrehy divákov odrazia na sledovanosti populárneho programu.

oteckovia herci

Zdroj/Foto: Instagram/Oteckovia