Nenahraditeľná hviezda seriálu Gossip Girl stvárnila jednu z hlavných postáv všetkých natočených sérií. Ani po niekoľkoročnom maratóne v úlohe Chucka Bassa neupadol ako herec do zabudnutia a súčasne pracuje na seriáli „Biele zlato“. Teda presnejšie, pracoval.

 

Prúser ako hrom

Problémy, ktoré vyplávali na povrch, donútili herca Eda Westwicka na chvíľu stopnúť natáčanie a venovať sa nepríjemnej kauze. K pôvodným dvom obetiam, ktoré ho obvinili zo šokujúceho znásilnenia, sa totiž pridala aj tretia žena a jej výpoveď je viac než zarážajúca. Podľa nej ju mal herec prilákať do izby istého hotela a pokúsiť sa ju pritlačiť o stenu. Podľa zdrojov mu v prilákaní žien pomáhal aj producent, ktorého meno sa spája nielen s týmto tretím prípadom.

Ed Westwick obvineny zo znasilnenia

Kde je pravda?

Samotný herec ale obvinenia odmieta a svoj postoj prejavil verejne pomocou sociálnych sietí Twitter a Instagram, kde napísal: „Je pre mňa tak ponižujúce a smutné, že na základe dvoch neoverených, a pravdepodobne nepravdivých tvrdení na sociálnych sieťach, je tu niekto, kto usúdil, že môžem mať niečo spoločné s takým druhom násilia. To ale absolútne nemám a práve spolupracujem s autoritami, ktoré očistia moje meno najskôr, ako je to možné.“ To, kde je skutočne pravda, sa zrejme fanúšikovia dozvedia v nasledujúcich dňoch.

Ed Westwick obvineny zo znasilnenia

gossip girl chuck bass obvineny zo znasilnenia

Zdroj: hellogiggles.com | Foto: Instagram, YouTube