Kto by nepoznal rodinu Foster-Lambertových a postavy zo známeho seriálu ,,Krok za krokom“? Večné hádky, robenie si napriek, prezývky ,,z lásky“ a nakoniec z toho predsa len vzišla veľká šťastná rodina. Ako sa však zmenili herci jedného z najpopulárnejších rodinných seriálov v dejinách?

 

Suzanne Sommers alias Carol Foster-Lambertová

Znie to síce neuveriteľne, ale Suzanne tento rok oslávi už svoje 70-te narodeniny. Herečka a fitness inštruktorka stihla byť dvakrát vydatá, má syna Bruca a niekoľko nepodarených plastických operácií. Aj napriek relatívne vysokému veku však vyzerá stále dobre a vrásky jej len pridali na šarme.

 

 

Patrick Duffy (Frank Lambert)

Vtipný, mužný a dokonalý Frank bol vzorom pre mnohých otcov a miláčikom všetkých manželiek. Celosvetovú slávu mu priniesla úloha Bobiho Ewinga v seriáli Dallas. Patrick v marci oslávil 67. narodeniny, no my musíme uznať, že šediny mu z charizmy ani trošku neubrali.

Staci Keanan (Dana Fosterová)

Večne zásadová Dana, ktorá musela mať vždy všetko presne nalinkované. Aj keď na to vôbec nevyzerá, dnes je už zo Staci sympatická štyridsiatnička, ktorá je vydatá za herca Guya Birthwistla.

 

 

Brandon Call (J.T. Lambert)

Najstaršieho Frankovho syna si každý pamätá ako večného špekulanta, ktorý všetko riešil najmä vo svoj prospech. Brandon je rozvedený a má jednu dcéru. V novembri oslávi 40 rokov.

brandon

Angela Watson (Karen Fosterová)

Vždy upravená a krásna Karen vyzerá dokonale aj dnes. Hoci vidno, že už prešlo ,,zopár“ rokov od nakrúcania a na tvári sa jej črtá niekoľko vrások, stále je rovnako krásna ako kedysi. A to už má po štyridsiatke.

1

Christine Lakin (Al Lambertová)

Spočiatku skôr chalanský typ, neskôr veľká kočka. A je ňou dodnes. 37-ročná Christine sa v roku 2014 vydala za Brandona Breaulta, má jedno dieťa a herectvu sa venuje dodnes.

https://www.instagram.com/p/BC9B8H6v0UG/

 

 

Christopher Castile (Mark Foster)

Vedecky založený a mnohokrát utláčaný nevlastnými súrodencami. Aj taký bol Mark. Po skončení seriálu Krok za krokom ukončil svoju hereckú kariéru a 36-ročný Christopher momentálne učí históriu.

mark mark2

Josh Byrne (Brandon Lambert)

Roztomilý Brandon už dávno nie je to malé chlapča s čokoládovými očami. V súčasnosti má 32 rokov, pár kíl navyše, strnisko a okuliare. Akurát ten milý úsmev mu ostal rovnaký.

brandon2 brandon3

Emily Mae Young (Lily)

Najmladšia členka pribudla do seriálovej rodiny až po niekoľkých sériách, kedy mali konečne Frank a Carol spoločné dieťa – malú Lily, ktorá na Valentína oslávila už 26 rokov!

lily

Sasha Mitchell (Cody Lambert)

Kouďáka miloval každý! Aj napriek tomu, že ubehlo už toľko rokov a Sasha zostarol, stále vyzerá viac ako skvele. Má 48 rokov, 4 deti, je rozvedený a ešte počas nakrúcania seriálu bol odsúdený za fyzické ubližovanie svojej manželke.

Foto: Twitter, Instagram, Pinterest, MySpace, tomberdanslespoires.com, perezhilton.com, cineme.be