Šikovná make-up artistka Lucia Sládečková, ktorú všetci poznajú pod prezývkou Lucid, oslávila pred dvomi dňami narodeniny. Málokto by však tejto vždy dokonale upravenej dáme tipol jej skutočný vek. Lucka oslávila okrúhlych 35 rokov, pričom o krásny moment sa neváhala podeliť ani s fanúšikmi!

Vizážistka celebrít je známa svojím výrazným štýlom a neraz prekvapila verejnosť netradičnými počinmi, akým bolo napríklad zriadenie vlastného konta na Instagrame pre jej malú dcérku Lýdiu. Mamička rozkošného dievčatka stále priťahuje čoraz viac pozornosti a stáva sa miláčikom nielen ženského publika.

Lucid s dcerkou

Tentokrát sa známa Slovenka fanúšikom pochválila skutočne krásnym záberom zachytávajúcim jej veľkolepý narodeninový deň. Dnes už 35-ročná Lucid zverejnila fotografiu, na ktorej stojí po boku neprehliadnuteľného čierneho BMW a v náručí drží romantický darček, po akom túži každá žena! Jej tvár rozžiarila obrovská kytica červených ruží, ktorých počet presne zodpovedal jej veku. Ľudia tak blondínku zahrnuli pestrými blahoželaniami a nešetrili slovami chvály na jej charizmatickú osobnosť a dokonalý vzhľad.

Nejednému z fanúšikov doslova vyráža dych zistenie o Luckinom veku, nakoľko šarmantná mamička stále dokáže očariť atraktívnym výzorom a štíhlou postavičkou, ktorú by jej mohli závidieť aj mladé baby. Lucid, dodatočne ti želáme všetko len to najlepšie k narodeninám! 🙂

Lucid narodeniny

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook