Priaznivci relácie Súdna sieň sa môžu tešiť na jej ďalšie pokračovanie. Na obrazovky TV Joj sa totiž vracia obľúbený program odzrkadľujúci bizarné kriminálne prípady nakrútené na základe skutočných udalostí. V novej 11. sérii už ale diváci neuvidia jednu z najznámejších postáv, ktorá stvárňovala razantnú obhajkyňu.

Tvorcovia Súdnej siene sa rozhodli v novej sérii už neobsadiť známu tvár programu Jarmilu Hittnerovú-Frličkovú. Tá sa objavovala na obrazovkách TV Joj veľmi často ako obhajkyňa kriminálnych delikventov a bola neodmysliteľnou súčasťou úspešného projektu. Čo viedlo producentov k tomu, aby dali herečke stopku?

„Jarmilu Hittnerovú Frličkovú do tejto série produkcia už neoslovila. Vraj to bolo aj preto, lebo nakrúcala u konkurencie a vysielalo sa to v rovnakom vysielacom čase,“ prezradil opýtaný zdroj. Je pravdou, že diváci môžu tmavovlasú herečku sledovať aj v TV Markíza ako aktérku v populárnych Rodinných prípadoch. Toto časté „odbiehanie“ do konkurenčnej televízie tak zrejme rozhodlo o tom, že ďalšie epizódy z prostredia slovenského súdnictva už uvidíme bez nej.

jarmila hittnerova herecka

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram