Po dlhých rokoch vyšla s krutou pravdou von. Známa speváčka, ktorej mnohé hity poznáte aj vy, prekvapila verejnosť. Keď mala 10 rokov, zneužíval ju jej nevlastný otec!

Shania Twain dnes patrí medzi najpredávanejšie sólové speváčky. Kanadská hudobníčka to však v detstve vôbec nemala ľahké. Keď mala dva roky, jej rodičia sa rozviedli, pričom matka sa neskôr vydala za objiwanského indiána Jerryho Twaina, ktorý si Shaniu a jej sestru Jill adoptoval. Keď mala 10 rokov, prešla si peklom. Jej otčim ju totiž zneužíval.

“Nepôjdem do detailov, ale je dôležité o týchto veciach hovoriť. Preto mi nevadí, že to hovorím. Ľudia tak pochopia, že aj toto sa dá prežiť. Se*uálne zneužívanie ide ruka v ruke s fyzickým a psychickým, keď je agresorom niekto, koho poznáte. Naučila som sa to blokovať sama v sebe. A ja si sama sebe povedala: Dobre, s touto osobou je niečo zle a nie je to dobrý človek,” prezradila po rokoch pre britský The Guardian 52-ročná speváčka.

Ako ďalej v rozhovore prezradila, násilie bolo v ich rodine na dennom poriadku. Jej matka mala rovnako ako jej otčim násilnícku povahu a bála sa, že sa navzájom zabijú. To je však už dávna minulosť a zo Shanie je dnes krásna a úspešná speváčka. Je druhýkrát vydatá a má jedno dieťa.

Shania Twain – Man! I Feel Like A Woman

Zdroj: The Guardian, YouTube | Foto: Pixabay, Instagram