Asa English trpela nadváhou a so svojou postavou bola veľmi nespokojná. Nemala však motiváciu na to, aby svoj životný štýl zmenila. Veľká zmena nastala, keď si Asa pozrela fotografie z dovolenky a samu seba uvidela v bikinách. Pri pohľade na jej telo jej bolo do plaču. 

Dievča s nadváhou si nikto nevšímal. Nebola obľúbená a nedostávala ponuky od mužov, práve naopak, muži sa jej často vysmievali. Jej babička ju pravidelne vykrmovala a viete, ako to chodí so starými mamami.. Nemôžete povedať nie. Keď si však pozrela fotky z dovolenky, niečo sa v nej zlomilo. Rozhodla sa zmeniť životosprávu a začala na sebe poriadne makať. Hodiny cvičenia a zdravá strava rozhodne stáli za to- behom pár mesiacov sa jej podarila obrovská zmena.

Dnes patrí medzi najznámejšie osoby Instagramu a má viac ako 400 000 sledovateľov. Jej úspech je neuveriteľný, pri pohľade na fotky pred a po nemôžeme uveriť, že sa jedná o tú istú osobu. Teraz sa o ponuky mužov rozhodne báť nemusí, na rande ju volajú aj chlapi, ktorí sa jej predtým vysmievali. Asa je úžasný dôkaz toho, že keď sa chce, tak sa dá a všetko ostatné sú len výhovorky.

Foto: Instagram