Česká speváčka Monika Bagárová prežíva neľahké obdobie. Sú tomu 2 roky, čo brunetka oznámila sladkú správu, že sa z nej a Makhmuda Muradova stanú rodičia. Teraz sa zdôverila, že s MMA zápasníkom idú od seba a hnev jej fanúšikov smeruje len k Monikinmu expartnerovi. Otec malej Rumie prehovoril! 

O tom, že to medzi známou dvojicou nie je ružové, sa šepkalo už dlhšie. Avšak obaja všetko popierali a navonok pôsobili ako šťastná zohratá rodinka, ktorá sa miluje aj napriek neustálej vzdialenosti. Aktuálne sa ale ozval zdroj z ich blízkeho okolia – ten tvrdí, že má mať Muradov novú priateľku

,,Ďakujem za vašu obrovskú podporu, za povzbudenie, súcit a lásku,“ adresovala Monika fanúšikom, ktorí, pochopiteľne, stoja za ňou a vinu pripisujú úspešnému športovcovi. Muž z Uzbekistanu však tvrdí, že ich vzťah nekrachol len kvôli nemu.

,,Mne je jedno, čo si o mne ľudia myslia, čo o mne píšu alebo hovoria. Mňa ich názor vôbec nezaujíma. Dôležité pre mňa je len to, že mám zdravú dcéru a zvyšok je mi šumafuk. Každý nech si myslí, čo chce. Ja viem pravdu. Nikoho som neopustil, nenechal. Všetko sa stalo, ako sa stalo,“ povedal Mach pre český portál Extra.cz. ,,Je to život. Každý deň sa niekto rozíde, niekto zíde, ale riešim sa ja,“ uvádza mladík, ktorý vidí chybu na oboch stranách.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Za koniec vzťahu vždy môžu obaja. Netvrdím, že som ideálny človek. Nie som anjel, ani Monika nie je. Ale som veľmi rád, že s ňou mám dcéru a, že ju mám naozaj konkrétne s ňou. Osud to proste zariadil tak, že teraz nie sme spolu. Rešpektujem to a vždy to rešpektovať budem,“ otvoril sa pre vyššie spomenutý zdroj Makhmud, ktorý rovnako ako Monika príčinu rozpadu ich vzťahu nekonkretizoval.

Zdroj: Extra.cz, Instagram/bagarovamonika | Foto: Instagram/bagarovamonika/makhmud_muradov, TV Markíza